Alarm DSC

Bezprzewodowy alarm DSC do niedawna występował tylko jako produkt o nazwie ALEXOR. Od momentu włączenia do grupy Tayco firmy Visonic, DSC wprowadziło do swojej oferty produkty systemu Power Master. Od razu rozpoczęły się prace nad unowocześnieniem sprawdzonych już urządzeń serii Power, a skutkiem tego było powstanie nowej linii central hybrydowych o nazwie NEO, wykorzystujących najnowocześniejszą technologie bezprzewodowe Power G firmy Visonic. Produkt końcowy łączy w sobie dwa flagowe produkty tych firm: sprawdzoną, stabilną i niezawodną technologię przewodową DSC oraz najnowocześniejszą opatentowaną technologię bezprzewodową firmy Visonic.

Na temat urządzeń bezprzewodowych i technologi Power G znajdą Państwo garść informacji w zakładce Visonic. Hybryda DSC NEO pozwala nam na budowę systemów całkowicie bezprzewodowych, przewodowych i mieszanych.

dsc neo

Klawiatura bezprzewodowa hybrydowego systemu DSC neo

DSC Alexor

Jeśli zależy Państwu na podstawowej ochronie przed włamaniem, ewentualnie zadymieniem, stabilnej i bezawaryjnej pracy, to system alarmowy DSC Alexor spełni Państwa oczekiwania w zupełności.

Na pewno nie jest to najtańsze rozwiązanie na rynku jednak z nieposzlakowaną opinią instalatorów, a co najważniejsze samych użytkowników.

W systemie alarmowym DSC Alexor możemy skorzystać z następujących urządzeń bezprzewodowych:

  • klawiatura LCD
  • piloty radiowe
  • sygnalizator zewnętrzny
  • czujnik ruchu
  • czujnik otwarcia drzwi/okna
  • czujnik dymu
  • czujnik zbicia szyby
alarm DSC Alexor

Bezprzewodowy system alarmowy DSC Alexor

Serwis systemu alarmowego DSC

Jeśli są Państwo posiadaczami systemów alarmowych DSC, zarówno bezprzewodowych jak i przewodowych, a system wymaga serwisu, konserwacji czy modernizacji to jesteśmy do Państwa dyspozycji.

ZAPRASZAMY DO KONTAKTU

W dziale Cennik przygotowaliśmy przykładowe wyceny bezprzewodowych systemów alarmowych DSC wraz z kalkulacją analogicznych systemów w wersji przewodowej, aby mogli Państwo zapoznać się z jak największą ilością informacji, w celu podjęcia najbardziej trafnej decyzji.