Marki

Montaż systemów alarmowych i monitoringu kamer Marki

Dla mieszkańców miejscowości Marki oraz niedalekich okolic np. miejscowości Nadma czy Słupno chcielibyśmy zaproponować swoje usługi związane z systemami zabezpieczeń jakimi są systemy alarmowe czy systemy monitoringu. Montaż systemów alarmowych i monitoringu oraz ich serwis to profesja, która zajmujemy sie już od 2000 roku. Przez te kilkanaście lat zdobywaliśmy wiedzę i praktykę, którą dzisiaj realizujemy w instalacjach oferowanych przez nas systemów alarmowych i monitoringu oraz automatyki wjazdowej.

Nasze systemy alarmowe oparte są na sprawdzonych urzadzeniach kilku producentów m.in. Satel, DSC, Genevo, Visonic, Jablotron. Montujemy i serwisujemy zarówno systemy bezprzewodowe jaki klasyczne przewodowe.

Instalacje, które chcemy Państwu zaproponować , a raczej urządzenia w nich wykorzystywane, zawsze są dobierane pod indywidualne wymagania klienta. Jeśli oczekiwania są wysokie, a system oprócz funkcji alarmowej ma spełniać podstawowe funkcje automatyki zaproponujemy system na Centrali Satel Integra. Jeśli natomiast system alarmowy ma być systemem alarmowym i chronić przed włamaniem to zaproponujemy inne, na pewno nie gorsze, a nieraz dużo lepsze rozwiązania, łatwiejsze w obsłudze, i zdecydowanie tańsze.

W naszych instalacjach duży nacisk kładziemy na łatwą wręcz intuicyjną obsługę, bezawaryjność oraz stabilną pracę. Montowane przez nas systemy mogą być wyposażone w moduły komunikacyjne informujące Państwa o zdarzeniach zaistniałych w systemie oraz pozwalające na sterowanie nim np. przy pomocy telefonu komórkowego. Wszystkie nasze systemy mogą być podłączone do monitorowania dowolnej agencji ochrony.

Systemy monitoringu po podłączeniu do sieci internet pozwalają na podgląd z każdego miejsca na świecie.

Zapraszamy do kontaktu

MARKI – MONTAŻ – SERWIS – KONSERWACJA

SYSTEMY ALARMOWE I MONITORINGU

Zajmujemy się montażem, serwisem i konserwacją systemów w miejscowościach: Warszawa, Marki, Ząbki, Zielonka, Kobyłka, Wołomin, Sulejówek, Otwock, Legionowo, Radzymin i okolicach.