Warszawa

Warszawa – alarm i monitoring

Warszawa to główny rejon naszych prac związanych z montażem instalacji alarmowych i monitoringu. Naszymi klientami w Warszawie są zarówno osoby prywatne (mieszkania i domy jednorodzinne) jak również, firmy produkcyjne, wielkopowierzchniowe magazyny, biura, sklepy, szkoły, przedszkola i urzędy.

Wykonujemy instalacje systemów alarmowych z powiadamianiem i sterowaniem sms. Systemy monitoringu mają możliwość zdalnego podglądy za pomocą telefonu czy komputera z każdego miejsca na świecie.
Na życzenie bezpłatnie przygotowujemy systemy pod monitoring dowolnej agencji ochrony np. Solid, Konsalnet czy Juwentus. Pomagamy w załatwieniu formalności związanych z umową na monitoring.

montaż alarmu Warszawa

Nasza oferta dla klientów z Warszawy i okolic to:

 • montaż instalacji alarmowych przewodowych i bezprzewodowych takich producentów jak:
  Satel, Jablotron, Visonic, DSC
 • montaż instalacji systemu monitoringu kamer takich producentów jak:
  BCS, Novus, HikVision
 • montaż automatów do bram wjazdowych i garażowych takich producentów jak:
  Came, Beninca, Faac
 • montaż instalacji automatyki inteligentnego budynku Fibaro
 • serwis i konserwacja instalacji i systemów alarmowych takich producentów jak:
  Satel, DSC, Jablotron, Visonic, Paradox, Pyronix, Napco, Aritech i wielu innych
 • serwis i konserwacja instalacji i systemów monitoringu takich producentów jak:
  BCS, Novus, HikVision, Ganz, Introx, Evos, HQvision, XRPlus i wielu innych
monitoring Warszawa

Warszawa to rejon, na którym działa również duża ilość firm konkurencyjnych, oferujących pozornie tańsze usługi. Pozornie, bo dla laika zarówno nasze urządzenia, jak i te tańsze to system alarmowy. Różnica jest jednak zasadnicza. My nie montujemy urządzeń zakupionych za kilkanaście złotych na okazjach lub importowanych bezpośrednio ze wschodu, a u oficjalnych dystrybutorów z działem serwisu, w związku z czym dajemy realną gwarancję, odbieramy telefony i nie znikamy, jeśli zachodzi potrzeba serwisowania urządzeń. Nie czarujemy również informacjami o serwisie 24-godzinnym bo w większości to fikcja i dużo serwisów realizujemy dla klientów mających podpisane takie umowy z firmami, którzy nie mogą doczekać się na serwis. My dajemy realną gwarancję, z realnym serwisem przynajmniej na 24 miesiące.

Jednak istnieje również druga strona medalu i są urządzenia przeciętnej jakości opakowane tylko w obudowy z logo renomowanej marki, a cena ich nie jest adekwatna do jakości. I w takich przypadkach również mogą Państwo liczyć na nasze doradztwo. Przez kilkanaście lat pracy na różnorakim sprzęcie zdążyliśmy wyselekcjonować te z najlepszym stosunkiem jakości do ceny, niską awaryjnością i stabilnym działaniem. Właśnie takie urządzenia wykorzystujemy w naszych instalacjach.

Zapraszamy do współpracy

WARSZAWA – MONTAŻ – SERWIS – KONSERWACJA

SYSTEMY ALARMOWE I MONITORINGU

Zajmujemy się montażem, serwisem i konserwacją systemów w miejscowościach: Warszawa, Marki, Ząbki, Zielonka, Kobyłka, Wołomin, Sulejówek, Otwock, Legionowo, Radzymin i okolicach.