Zielonka

Zielonka – alarmy i monitoring

Wśród naszych klientów nie mogło zabraknąć mieszkańców Zielonki. W zielonce i okolicach oferujemy szereg usług takich jak: motaż, serwis, konserwacja systemów alarmowych i systemów monitoringu kamer. Wszystko to, aby zapewnić najwyższy poziom bezpieczeństwa w mieszkaniu, domu czy firmie.

Wybór alarmu czy odpowiedniego monitoringu nie należy do łatwych, dlatego chętnie odpowiadamy na wszystkie pytania i wskazujemy najlepsze rozwiązania pod konkretne potrzeby i obiekty.

Wśród alarmów, które instalujemy znajdują się przede wszystkim systemy renomowanych producentów zarówno bezprzewodowe jak i tradycyjne-przewodowe. Monitoring kamer zarówno analogowy, AHD jak cyfrowy-IP.

Montaż alarmu Zielonka

Nasi pracownicy posiadają długoletnie doświadczenie oraz licencje zabezpieczenia technicznego. Pozawala nam to na profesjonalną obsługę każdego rodzaju obiektów od projektu po realizację. Zabezpieczamy obiekty takie jak: szkoły, urzędy, domy prywatne, mieszkania i firmy. Instalujemy systemy alarmowe takich firm jak: Satel, DSC, Visonic, Jablotron. Urządzenia zawsze dobieramy do wielkości obiektu i preferencji klienta. Nie mamy szablonowych ofert. Nie montujemy systemów, które są „trendy”, a ich możliwości nigdy nie będą wykorzystane nawet w małym stopniu, chyba że klient ma takie życzenie. U nas klient zawsze podejmuje decyzję świadomie.

Serwis i konserwacja alarmu Zielonka

Przedmiotem naszej działalności nie jest jedynie instalacja systemów alarmowych. Zajmujemy się także ich naprawą oraz konserwacją, zarówno tych bezprzewodowych, jak hybrydowych i klasycznych przewodowych. Żaden z systemów nie jest wieczny, każdy prędzej czy później będzie wymagał wizyty serwisowej. Tutaj mogą na nas Państwo liczyć. Na nas oraz naszą wiedzę popartą kilkunastoletnią praktyką, podczas której dane nam było pracować na prawie wszystkich systemach alarmowych dostępnych na naszym rynku. Min.: Satel, DSC, Risco, Paradox, Pyronix, Napco, Visonic, Jablotron, Rokonet, Aritech i wielu innych.

Zachęcamy również Państwa do przeglądów konserwacyjnych systemów alarmowych, które również przeprowadzamy. Nie namawiamy tutaj do wiązania się umowami konserwacyjnymi i płacenia kolejnych abonamentów za utrzymanie w prawidłowym działaniu urządzeń, a zleceniu takiego pojedynczego przeglądu powiedzmy raz do roku profesjonalnej firmie. Pozwoli to na zweryfikowanie poprawnego działania wszystkich elementów, jak i zapobiec kosztownym awariom jeśli usterka nie zostanie w porę wykryta i usunięta.

Montaż, serwis i konserwacja monitoringu Zielonka

W dzisiejszych czasach głównie przez przystępność cenową popularny stał sie monitoring kamer. Proponujemy urządzenia do monitoringu najwyższej jakości, takie jak: BCS, Novus, HikVision. Instalujemy także kamery innych producentów, w zależności od wymagań klientów. Systemy monitoringu podłączone do sieci internet pozwalają na zdalny podgląd kamer posesji, czy terenu firmy podczas nieobecności Państwa na miejscu. Wykrywalność sprawców włamań nie wzrosła dzięki poprawie działań Policji, a dlatego że praktycznie każdy Kowalski dzisiaj może i montuje kamery, a na podstawie ich zapisu wykrywalność sprawców wzrasta 🙂 Jeszcze do niedawna na luksus monitoringu mogli sobie pozwolić tylko najbogatsi. Dzisiaj to koszt, na który może sobie pozwolić każdy.

 

Zapraszamy do kontaktu

ZIELONKA – MONTAŻ – SERWIS – KONSERWACJA

SYSTEMY ALARMOWE I MONITORINGU

Zajmujemy się montażem, serwisem i konserwacją systemów w miejscowościach: Warszawa, Marki, Ząbki, Zielonka, Kobyłka, Wołomin, Sulejówek, Otwock, Legionowo, Radzymin i okolicach.