Visonic

Alarm Visonic

Systemy alarmowe Visonic są wiodącymi produktami na rynku rozwiązań bezprzewodowych. Nie od dziś, a od dawna to właśnie systemy bezprzewodowe Visonic wyznaczają trendy i nowe rozwiązania w dziedzinie zabezpieczeń na całym świecie. W naszym kraju systemy bezprzewodowe nie są aż tak popularne jak na zachodzie. W zasadzie mocny marketing krajowego producenta spowodował, że klienci oczekują jednego produktu, nie zagłębiając się w szczegóły i niuanse techniczne urządzeń.
My jako firma czerpiąca takie same korzyści z instalacji wszystkich naszych systemów, będąc obiektywni, rozwiązania firmy Visonic stawiamy na pierwszym miejscu podium w dziedzinie bezprzewodowych systemów alarmowych. A laur zwycięzcy należy się za najnowocześniejszą technologię PowerG, zaimplementowaną w profesjonalnych systemach Power Master-10G2 i Power Master-30G2. Technologia ta zapewnia najwyższy poziom ochrony i plasuje je jako najwyższej klasy bezprzewodowe systemy alarmowe, mogące pracować w trudnych warunkach, wymagających wysokiej odporności na różnego rodzaju zakłócenia i warunki zewnętrzne.

visonic power master

Centrala systemu Power Master-1o z wbudowaną klawiaturą, wyświetlaczem tekstowym i informacjami w postaci komunikatów głosowch.

visonic power master

Klawiatura bezprzewodowa sensoryczna z wbudowanym czytnikiem breloków i kart kontroli dostępu.

alarm visonic

Klawiatura i piloty zdalnego sterowania.

Firma Visonic w linii produktów Power Master wykorzystuje najnowsze technologie radiowe stosowane np. w telefonii komórkowej zapewniając ochronę, bezpieczeństwo, stabilność i niezawodność bliską najlepszym systemom przewodowym jak nigdy dotąd. Wyższy koszt samych urządzeń niwelowany jest brakiem kosztów okablowania i krótszym czasem instalacji.

Jeśli zdecydują się Państwo na montaż systemu alarmowego Visonic, to do wyboru w tym systemie mamy następujące urządzenia:

czujnik pir
czujnik pir z optyką lustrzaną
czujnik pir z optyką lustrzana i antymaskingiem
czujnik kurtynowy pir
kontaktron
czujnik zbicia szkła
czujnik dymu
czujnik czadu
czujnik zalania
czujnik gazu ziemnego
czujnik temperatury
piloty sterujące
klawiatury
sygnalizatory

W dziale cennik zamieściliśmy przykładową wycenę systemu alarmowego Visonic w celu informacyjnym odnośnie kosztów przedsięwzięcia jakim jest montaż bezprzewodowego systemu zabezpieczeń.

Serwis systemu alarmowego Visonic

Jeśli są Państwo posiadaczami systemów alarmowych firmy Visonic, a z jakichś przyczyn nie działają one prawidłowo, wymagają konserwacji lub serwisu, zapraszamy do kontaktu. Postaramy się szybko przywrócić im prawidłowe działanie.

ZAPRASZAMY DO KONTAKTU

visonic

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress