Visonic

Alarm Visonic

Systemy alarmowe Visonic są wiodącymi produktami na rynku rozwiązań bezprzewodowych. Nie od dziś, a od dawna to właśnie systemy bezprzewodowe Visonic wyznaczają trendy i nowe rozwiązania w dziedzinie zabezpieczeń na całym świecie. W naszym kraju systemy bezprzewodowe nie są aż tak popularne jak na zachodzie. W zasadzie mocny marketing krajowego producenta spowodował, że klienci oczekują jednego produktu, nie zagłębiając się w szczegóły i niuanse techniczne urządzeń.
My jako firma czerpiąca takie same korzyści z instalacji wszystkich naszych systemów, będąc obiektywni, rozwiązania firmy Visonic stawiamy na pierwszym miejscu podium w dziedzinie bezprzewodowych systemów alarmowych. A laur zwycięzcy należy się za najnowocześniejszą technologię PowerG, zaimplementowaną w profesjonalnych systemach Power Master-10G2 i Power Master-30G2. Technologia ta zapewnia najwyższy poziom ochrony i plasuje je jako najwyższej klasy bezprzewodowe systemy alarmowe, mogące pracować w trudnych warunkach, wymagających wysokiej odporności na różnego rodzaju zakłócenia i warunki zewnętrzne.

visonic power master

Centrala systemu Power Master-1o z wbudowaną klawiaturą, wyświetlaczem tekstowym i informacjami w postaci komunikatów głosowch.

visonic power master

Klawiatura bezprzewodowa sensoryczna z wbudowanym czytnikiem breloków i kart kontroli dostępu.

alarm visonic

Klawiatura i piloty zdalnego sterowania.

Firma Visonic w linii produktów Power Master wykorzystuje najnowsze technologie radiowe stosowane np. w telefonii komórkowej zapewniając ochronę, bezpieczeństwo, stabilność i niezawodność bliską najlepszym systemom przewodowym jak nigdy dotąd. Wyższy koszt samych urządzeń niwelowany jest brakiem kosztów okablowania i krótszym czasem instalacji.

Jeśli zdecydują się Państwo na montaż systemu alarmowego Visonic, to do wyboru w tym systemie mamy następujące urządzenia:

czujnik pir
czujnik pir z optyką lustrzaną
czujnik pir z optyką lustrzana i antymaskingiem
czujnik kurtynowy pir
kontaktron
czujnik zbicia szkła
czujnik dymu
czujnik czadu
czujnik zalania
czujnik gazu ziemnego
czujnik temperatury
piloty sterujące
klawiatury
sygnalizatory

W dziale cennik zamieściliśmy przykładową wycenę systemu alarmowego Visonic w celu informacyjnym odnośnie kosztów przedsięwzięcia jakim jest montaż bezprzewodowego systemu zabezpieczeń.

Serwis systemu alarmowego Visonic

Jeśli są Państwo posiadaczami systemów alarmowych firmy Visonic, a z jakichś przyczyn nie działają one prawidłowo, wymagają konserwacji lub serwisu, zapraszamy do kontaktu. Postaramy się szybko przywrócić im prawidłowe działanie.

ZAPRASZAMY DO KONTAKTU

visonic