Józefów

Zdajemy sobie sprawę, że wybór urządzeń alarmowych i monitoringu jest trudny. Dlatego doradzamy, przedstawiamy rozwiązania i możliwości. Przekazujemy Państwu naszą wiedzę, aby stworzyć najlepszą możliwą ochronę Państwa domu i miejsca pracy jednocześnie nie robiąc przy tym z Państwa niewolnikami zabezpieczeń.

Montaż, serwis i konserwacja alarmów Józefów

Miejscowość Józefów jak i inne okoliczne miejscowości około Warszawy to teren naszego działania. Instalacjami alarmowymi zajmujemy się od 2000 roku.Przez te kilkanaście lat zdobywamy praktykę i co dzień uczymy się czegoś nowego. Naszą wiedzą dzielimy się z klientami po to aby jak najbardziej świadomie podejmowali decyzję co do sposobu zabezpieczenia swojego mienia. Nie działamy szablonowo w stylu „ile ma Pan pokoi 7? To to siedem czujników wystarczy. Nieraz wystarczy nawet 5 jednak warto przynajmniej tak się nam wydaje poznać różne warianty zabezpieczenia obiektu, aby nie być mądrym po szkodzie i po włamaniu nie dobezpieczać kolejnych pomieszczeń lub zmieniać czujniki na inne.

W okresie jaki spędziliśmy przy obsłudze systemów alarmowych i monitoringu kamer widzieliśmy wiele instalacji, które np. pomimo zastosowanie powszechnie znanej i docenianej centrali Satel Integra o naprawdę imponujących możliwościach i klawiatur dotykowych były zabezpieczone tylko w sposób podstawowy czyli czujnikami wewnętrznymi pir. Nazywamy to systemami alarmowymi gadżetami – fajnie świeci, można pochwalić się znajomym, ale przy włamaniu zachowuje się dokładnie tak samo jak te kilkukrotnie tańsze.

U nas klienci z miejscowości Józefów mogą wybierać spośród wielu systemów. Zawsze informujemy o możliwościach danych central czy klawiatur i doborze pod konkretny obiekt, tak aby obsługa nie była zbyt skomplikowana. Wiemy jak dużo klientów nie korzysta z zainstalowanych systemów, które były dla nich kłopotliwe w obsłudze. Zazwyczaj dzieje się tak z firmami instalacyjnymi czy agencjami ochrony, które są importerami nieraz egzotycznych systemów, głównie dlatego, że koszty ich są znikome, a i serwisować ich później nikt oprócz tych firm nie chce. W takim przypadku klient staje się nieświadomie niewolnikiem monopolu. Niektórzy aby wycofać się z tego procederu zlecają modernizacje takich instalacji ponosząc dodatkowe nie małe koszty.

Serwis i konserwacja systemu alarmowego Józefów

Dzięki wieloletniej pracy na rzecz jednej z firm, która obdarowała tysiące swoich klientów systemami, których niewiele firm chce serwisować, a nawet firma matka już nie koniecznie chce się nimi zajmować bo skończyły się zapasy magazynowe części zamiennych jesteśmy w stanie utrzymywać je dla Państwa w poprawnym działaniu, serwisować i naprawiać bez potrzeby wymieniania od razu całego systemu jak to wszyscy proponują. Mamy tu na myśli np. systemy Napco. Dla zainteresowanych urządzenia dalej są produkowane i maja się dobrze. Jednak oficjalny dystrybutor w Polsce nie sprzedaje tego już tak tanio jak firma importowała więc już nie jest to opłacalne. Lepiej wymienić cały system, a klient zapłaci. Słyszałem tłumaczenie, że 10 lat i tak chodził. Bzdura totalna. Chodził i będzie chodził. Inny fakt, że system ten w momencie montażu był już mocno zacofany jeśli chodzi o możliwości diagnostyczno-serwisowe. Nie zapomnę jak pierwszy raz montowałem czujnik dualny bezprzewodowy. Proszę mi wierzyć, że wstyd mi było pokazać go klientowi. Jego gabaryty były śmieszne w porównaniu z całą konkurencją. Sam fakt, że do środka wchodziło 4 szt baterii R20 które to same zajmowały już więcej miejsca niż jakikolwiek inny cały czujnik bezprzewodowy. Jak dobrze kojarzę do dzisiaj konstrukcja tego czujnika się nie zmieniła. Czy kupili by Państwo to wiedząc, że można inaczej – lepiej, taniej estetyczniej… Na pewno nie. Dlatego po wizycie pana w garniturze, który to będzie zapewniał, że system, który proponuje jest najlepszy, najnowocześniejszy i w ogóle naj… zweryfikowanie tej prawdy z prawdą np. na forach internetowych czy analogicznymi ofertami innych firm. My wiemy, że tego Pana ciężko się pozbyć dopóki nie usłyszy, że Państwo się decydujecie na jego system. Niestety tak oni działają. Najlepiej zdobywa się klienta nieświadomego nie dając mu wyboru i porównania z innymi ofertami. My wręcz przeciwnie zachęcamy Państwa do zdobywania wiedzy i wiadomości na temat systemów zabezpieczeń. Bo kto jak nie Państwo sami zadbają najlepiej o swoje mienie i zdrowie. Nasza wiedza jest do Państwa dyspozycji. Oczywiście wliczona w cenę 🙂 U nas nie znajdą Państwo czujników po 20 zł jak na allegro bo sami kupujemy je zdecydowanie drożej. Ale czujniki kupujemy sprawdzone, takie które pozwalają nami naszym klientom na spokojny sen pomimo iż telefon serwisowy zawsze jest włączony 🙂