Radzymin

Radzymin – alarm i monitoring

Radzymin i okoliczne miejscowości to rejon, w którym wykonujemy bardzo dużo instalacji, serwisów i konserwacji systemów alarmowych zarówno przewodowych jak i bezprzewodowych, instalacji systemów monitoringu i automatyki wjazdowej.

Nasi klienci z Radzymina i okolicznych miejscowości mogą liczyć na profesjonalną instalacje na sprawdzonych urządzeniach w najlepszym stosunku jakości do ceny. Dodatkowo na wszystkie nasze prace i urządzenia udzielamy minimum 24-miesięcznej, a w przypadku urządzeń firmy Jablotron nawet 60-miesięcznej realnej gwarancji.

Wykonujemy instalacje systemów alarmowych z powiadamianiem i sterowaniem sms. Systemy monitoringu mają możliwość zdalnego podglądy za pomocą telefonu czy komputera z każdego miejsca na świecie.
Na życzenie bezpłatnie przygotowujemy systemy pod monitoring dowolnej agencji ochrony np. Solid, Konsalnet czy Juwentus. Pomagamy w załatwieniu formalności związanych z umową na monitoring.

Dla mieszkańców miejscowości Radzymin i jej okolic, jak również dla firm i instytucji z tego terenu proponujemy następujące usługi:

monitoring Radzymin
 • montaż instalacji systemu alarmowego z powiadamianiem sms
  Satel, DSC,Visonic, Jablotron, Genevo
 • serwis i konserwacja większości dostępnych na rynku systemów alarmowych
  Satel, DSC, Visonic, Jablotron, Pyronix, Paradox, Napco, Risco, Aritech…
 • serwis, naprawa i konserwacja instalacji systemów monitoringu
  BCS, HikVision, Novus, Ganz, Introx, Evos, HQvision, XRPlus…
 • montaż instalacji systemów monitoringu
  BCS, Novus, HikVision
 • montaż i serwis automatów do bram wjazdowych i garażowych
  Came, Beninca, Faac
 • montaż systemów automatyki budynkowej Fibaro

Zapraszamy do kontaktu

montaż alarmu Radzymin

RADZYMIN – MONTAŻ – SERWIS – KONSERWACJA

SYSTEMY ALARMOWE I MONITORINGU

Zajmujemy się montażem, serwisem i konserwacją systemów w miejscowościach: Warszawa, Marki, Ząbki, Zielonka, Kobyłka, Wołomin, Sulejówek, Otwock, Legionowo, Radzymin i okolicach.