O Nas

Montaż instalacji alarmowych i monitoringu

satel dcs jablotron
pyronix napco visonic
roger aco commax
evos ganz hqvision
beninca came faac
montaż instalacji monitoringu

Od 2000 roku zajmujemy się systemami zabezpieczeń. Montaż instalacji alarmowych i ich serwis nie są nam obce. Pracować było nam dane na większości obecnych na rynku systemach alarmowych i telewizji dozorowej, m.in. Satel, DSC, Visonic, Risco, Napco, Pyronix, Paradox, Jablotron, BCS, Ganz, Novus, Bosch, Aritech i innych.

Niestety szkolenie i doświadczenie, które zdobywaliśmy, oparte było na obsłudze istniejących systemów klientów dużej korporacji, której byliśmy pracownikami. Często bywało, że pracowaliśmy na urządzeniach, delikatnie mówiąc, nie najwyższej jakości, za to stosowanie ich było ekonomicznie uzasadnione z punktu widzenia pracodawcy.
Czasu tego wcale nie uważamy za stracony, ponieważ pozwolił nam na wyciągnięcie wniosków, jak działają takie duże firmy, czym się kierują dobierając sprzęt do instalacji, jak działa ich dział handlowy, serwis, jakie kwalifikacje ma personel, a szczególnie ludzie zarządzający całym tym zapleczem. Wszystko to zaliczmy do historii, zapominamy i nie chcemy nigdy z podobnych praktyk korzystać.

Z początkiem 2015 roku podjęliśmy decyzję o zakończeniu dotychczasowej pracy. Od tego momentu podnosimy nasze kwalifikacje i zdobywamy wiedzę na szkoleniach w wyznaczonych do tego miejscach i czasie. Dziedzina elektronicznych systemów zabezpieczeń rozwija się bardzo dynamicznie. Staramy się brać udział we wszystkich szkoleniach i seminariach ze sprzętu tych producentów, których podczas tej kilkunastoletniej pracy urządzenia zdążyliśmy poznać i wyselekcjonować jako naprawdę niezawodne i bezawaryjne. Jako liderów możemy tutaj śmiało podać firmy: Visonic, DSC oraz Jablotron. Przy całym szacunku dla krajowych producentów, którzy niestety nie dorównują rozwiązaniom wymienionych firm.

Posiadamy licencję zabezpieczenia technicznego II stopnia, która upoważnia nas do realizacji prac przy zabezpieczaniu każdego rodzaju obiektów, od mieszkań i domów przez firmy, szkoły, banki po instytucje państwowe.
Od kilku lat istnieje również lista pracowników kwalifikowanych, na której także nas Państwo znajdą. Uprawnienia te powodują, iż nad naszymi działaniami czuwa Komenda Wojewódzka Policji, a wszyscy pracownicy posiadają aktualne świadectwa niekaralności.

Nasze usługi:

 

  • Analiza zagrożeń i dobór odpowiednich zabezpieczeń
  • Montaż instalacji alarmowych: bezprzewodowych, hybrydowych i przewodowych
  • Montaż instalacji monitoringu kamer
  • Serwis systemów alarmowych i monitoringu
  • Konserwacje, przeglądy istniejących systemów
  • Weryfikacja poprawności konfiguracji
  • Montaż bez naruszania infrastruktury budynku instalacji bezprzewodowego systemu inteligentego budynku firmy Fibaro 
  • Montaż i konfiguracja bezprzewodowego multiroom firmy Sonos
  • Montaż instalacji, serwis i konserwacja automatyki wjazdowej takich producentów jak Came, Faac, Beninca
  • Dowolne integracje wszystkich wymienionych systemów

 

Ile kosztuje bezpieczeństwo Twoje i Twoich bliskich?
Ile kosztuje bezpieczeństwo Twojego mieszkania, domu, firmy?

ZAPYTAJ O BEZPŁATNĄ WYCENĘ!

 

ALARM BEZPRZEWODOWY

MONTAŻ INSTALACJI – SERWIS – KONSERWACJA

 

GWARANCJA

Na montaż instalacji oraz usługi udzielamy 24-miesięcznej gwarancji, w przypadku urządzeń Jablotron nawet do 60 miesięcy!