Sulejówek

Sulejówek– szybka instalacja alarmu i monitoringu

Monitoring posesji i alarm zabezpiecza nie tylko przed niechcianymi intruzami, ale i wypadkami. Instalacja kamer umożliwia dostęp do nich przez Internet, to oznacza, że mogą Państwo mieć kontrolę nad swoim domem lub biurem, będąc poza nim lub będąc w środku obserwować na ekranie telewizora jak dzieci bawią się na podwórku.

System alarmowy – montaż, serwis i konserwacja

Montaż alarmu pozwala na nadzór nad budynkiem. W zależności od rodzaju systemu alarmowego, mamy do wykorzystania różne jego funkcjonalności. Oprócz podstawowej, antywłamaniowej między innymi: czujnik dymu, czujnik gazów w tym usypiających czy zalania wodą i wiele innych. Najczęściej instalowane przez nas systemy to Satel oraz DSC. Staramy się unikać rozwiązań najtańszych, jak i tych, co do których nie mamy pewności, że nie przysporzą nam i Państwu kłopotów . Podejmujemy się montażu alarmów różnych producentów oraz montażu systemów alarmowych zarówno bezprzewodowych, jak i przewodowych czy hybrydowych. Montujemy również instalacje alarmowe z powierzonych przez klienta urządzeń.

W Sulejówku proponujemy montaż alarmów bezprzewodowych i przewodowych takich producentów jak: Satel, DSC, Genevo, Visonic, Jablotron…

Sulejówek to również rejon, w którym przeprowadzamy naprawy serwisowe, przeglądy konserwacyjne systemów alarmowych praktycznie większości producentów dostępnych na rynku min: Satel, DSC, Paradox, Pyronix, Napco, Risco, Rokonet, Visonic, Jablotron…

Monitoring kamer – montaż, serwis i konserwacja

Wieloletnie doświadczenie pozwoliło nam na wyselekcjonowanie produktów niezawodnych oraz w najlepszym stosunku jakości do ceny. Proponujemy Państwu systemy kamer sprawdzonych producentów, takich jak: BCS, Novus, HikVision. To nasi faworyci, ale instalujemy również urządzenia innych marek oraz urządzenia zakupione przez Państwa.

Gwarancja

Dajemy Państwu 24-miesięczną gwarancję na nasze usługi. Termin sprawdzenia, i w razie konieczności naprawy systemu alarmowego, czy systemu monitoringu, ustalamy według preferowanego czasu klienta. Konserwacja monitoringu i alarmu jest wykonywana z najwyższą starannością, tak jak sama instalacja.

Dodatkowo oferujemy serwis alarmu i monitoringu. W przypadku, gdy widzą Państwo, że urządzenie nie działa jak należy, ma usterki, dokonujemy wszelkich napraw. Dotyczy to nie tylko alarmów i monitoringu osobiście przez nas instalowanych, ale także instalacji dokonanych przez inne firmy.

Mieszkańcom Sulejówka proponujemy:

  • pomoc w doborze optymalnego alarmu i monitoringu
  • montaż alarmu wybranego producenta
  • instalacja kamer i systemu monitoringu
  • serwis i konserwacja alarmu
  • serwis i konserwacja monitoringu
  • montaż automatyki budynkowej
  • montaż automatów do bram

Zapraszamy do współpracy

SULEJÓWEK – MONTAŻ – SERWIS – KONSERWACJA

SYSTEMY ALARMOWE I MONITORINGU

Zajmujemy się montażem, serwisem i konserwacją systemów w miejscowościach: Warszawa, Marki, Ząbki, Zielonka, Kobyłka, Wołomin, Sulejówek, Otwock, Legionowo, Radzymin i okolicach.