Legionowo

Montaż, instalacja, serwis alarmu i monitoringu Legionowo

Legionowo wraz licznymi okolicznymi miejscowościami np. Jabłonna, Chotomów, Stanisławów, Nieporęt, Józefów, Zegrze, Michałów to obszar, na którym kompleksowo obsługujemy coraz szerszą rzeszę naszych klientów.

Dla klientów z Legionowa mamy profesjonalne rozwiązania w dziedzinie systemów alarmowych oraz monitoringu kamer. Jako wartość dodaną proponujemy montaż automatyki wjazdowej.

Wszystkie nasze instalacje, zarówno systemu alarmowego, monitoringu jak i automatów do bram wykonujemy na sprawdzonych urządzeniach takich firm jak:

  • alarm: Satel, DSC, Jablotron, Visonic
  • monitoring: BCS, HikVision, Novus, XRPlus
  • automaty do bram: Came, Beninca, Faac

Na wszystkie urządzenia z montażem dajemy realną gwarancje minimum 24 miesiące. Nasze systemy alarmowe zarówno te przewodowe czy hybrydowe jak i bezprzewodowe mogą być wyposażone w moduły gprs/gsm, które w postaci wiadomości sms mogą Państwa informować o zdarzeniach zaistniałych w systemie.

Na życzenie przygotujemy system alarmowy pod monitorowanie dowolnej agencji ochrony np. Solid, Konsalnet, Juwentus…

Systemy monitoringu podłączone do sieci internet pozwolą Państwu na podgląd posesji czy firmy podczas urlopu czy wyjazdu służbowego.

Jeśli są Państwo na etapie budowy domu, zapraszamy do kontaktu. Rozprowadzimy okablowanie pod wszystkie niezbędne urządzenia zgodnie ze sztuką i w miejsca najbardziej optymalne pod kątem ochrony obiektu.

Jeśli są Państwo mieszkańcami miejscowości Legionowo lub pobliskich miejscowości Legionowa jednocześnie posiadaczami systemów alarmowych czy monitoringu a urządzenia te nie działają poprawnie czy dawno lub w ogóle nie były przeglądane, zapraszamy do kontaktu. Zrobimy przegląd, zdiagnozujemy ewentualne problemy, przywrócimy poprawne działanie urządzeń.

Kosztorys i specyfikacja sprzętowa systemów jest zawsze bezpłatna i w niczym nie zobowiązująca. Zapraszamy do kontaktu.

LEGIONOWO – MONTAŻ – SERWIS – KONSERWACJA

SYSTEMY ALARMOWE I MONITORINGU

Zajmujemy się montażem, serwisem i konserwacją systemów w miejscowościach: Warszawa, Marki, Ząbki, Zielonka, Kobyłka, Wołomin, Sulejówek, Otwock, Legionowo, Radzymin i okolicach.